aboutprzetargiOfertaTransportContactFor Partners
PL     EN     RU     DE

DREWNO KONSTRUKCYJNE/BUDOWLANE

Nasze główne standardowe przekroje to:

Na zamówienie wykonujemy dowolne przekroje według potrzeb klienta.

Zamówienia na drewno konstrukcyjne realizujemy w oparciu o specyfikację projektową. Dostarczamy drewno wyłącznie najwyższej jakości. Drewno konstrukcyjne wedle życzenia klienta może być dodatkowo strugane i impregnowane.

Zamówienie na specyfikacje drewna można złożyć osobiście w naszej firmie w Górze k/Wejherowa (niedaleko Trójmiasta) lub przez e-mail: tartaktim@gmail.com albo fax: (058) 672-2707. W ciągu kilku godzin prześlemy naszą ofertę cenową.

Następnie prosimy o potwierdzenie zamówienia i wniesienie zaliczki (przelewem na konto lub osobiście) w wysokości 10% wartości zamówienia netto. 


Termin realizacji zamówienia to zwykle od kilku dni do nawet 3 tygodni (w zależności od wielkości zamówienia). Odbiór jakościowy drewna odbywa się na placu, u nas w firmie - przed lub po impregnacji (wg ustalenia).

Zapewniamy bezpłatne magazynowanie zamówionego drewna oraz odpłatnie transport na plac budowy.

Drewno konstrukcyjne i budowlane Więźba dachowa Tarcica stolarska mokra i sucha Deska podłogowa i obiciowa Tarcica egzotyczna Cennik materiałów i usług

DREWNO KOMINKOWE ju? od 180z?/mp → Polecamy drewno kominkowe ju? od 180z?/mp/netto - brzoza, buk i d??b, oraz drewno opa?owe iglaste. więcej

Tarcica budowlana - nawi??emy wsp?prac? → Poszukujemy dostawcw w ilo?ciach tirowych. więcej